2007-2008-as szezon 11. forduló

Magyaralmás – Isztimér SK 1 – 0 (1-0)

Magyaralmás: 60 néző Jv.: Kiállítva: Tóth Balázs

Isztimér: Nagy – Polczer K.; Szele; Tóth; Polczer T. – Bregócs J. (Wéninger); Piller G.; Lőrincz-Cseke; Rohrbach (Piller F.) – Háden; Rózsa Nagyon rossz talajú pályán, több hiányzóval vágott neki csapatunk a listavezető elleni mérkőzésnek. A megilletődöttség jele nélkül, sőt talán túl idegesen is játszott csapatunk, mivel meg akartuk mutatni, hogy a listavezetőt is meg lehet lepni. Mezőnyjáték folyt a pályán, majd egy egyéni hibát követően a semmiből megszerezték a vezetést a hazaiak. Ezután tovább folytatódott a csapatok küzdelme a pálya középső részén, igazi helyzetek nélkül. A vendégcsapat játékosai nagyon idegesen futballoztak, sorozatos reklamálásoknak volt tanúja a közönség, mely sajnos a játék rovására ment. A szünet után a vendégcsapat megpróbált újítani, de sajnos nem sikerült, melyet a továbbra is következetlenül bíráskodó játékvezető is próbált akadályozni. Sajnos csapatunk egyre többet foglalkozott a sípmesterrel, és közben néhány ziccert kialakított a hazai csapat, melyeket Nagy T. bravúrral hárított több alkalommal is. Majd az utolsó 10-15 percben folyamatosan a hazaiak térfelén „pattogott” a labda, de sajnos csak egy kimaradt ziccer jutott csapatunknak. És a végén még egy kis kakaskodás dobta még fel az amúgy sem békés hangulatot melynek vége páros kiállítás lett. Sajnos csapatunk vereséget szenvedett a listavezető otthonában, bár a játék képének a döntetlen sokkal inkább megfelelt volna, így sem érheti az isztimérieket szemrehányás. A játékvezető sajnos megadta a hazai csapatnak azt a támogatást ami a bajnokesélynek saját pályáján „jár”.