2007-2008-as szezon A téli felkészülésről

A felkészülésről röviden

Képek az edzésről

A vezetés célul tűzte ki a tavaszi szezonra, hogy az együttes a jelenlegi 7. helyről előrelépjen, lehetőleg csípje el a csoportban az 5. helyet, és alakuljon ki az a csapat, mellyel a következő szezonban – immár újra saját pályán – megcélozhatjuk a dobogós helyezést. Együttesünk számára minden adott volt a sikeres felkészüléshez Kincsesbányán, Igénybe vehettük a tornatermet, illetve a jó idő beálltával a pályán folytak a gyakorlások, igen magas részvételi aránnyal, Kovács Kálmán vezetőedző irányításával. Ezek is hozzájárulhatnak majd egy sikeres tavaszhoz! Csapatunk a felkészülés során 3 edzőmérkőzést is játszott: Tabajd ellen idegenben 3-1-es győzelem (Laczkó, Lőrincz-Cseke és Piller Ferenc góljaival) alkalmával csapatunk egyértelműen felülkerekedett ellenfelén, minden tekintetben, a gólarány a hazaiakra nézve volt inkább hízelgő. A második mérkőzésre Kincsesbányán került sor, a Videoton Baráti Kör csapata ellen. 60 percig egyenlő erők küzdelme zajlott a pályán, unalmas mezőnyjátékkal, majd az utolsó 30 percben megmutatkozott csapatunk erőnléti fölénye, és helyzetek sokaságát kihagyva a 90. percben Háden góljával megszereztük a győzelmet. Következett az utolsó próba Sárkeresztesen, ahol csapatunk agresszív játékának valamint jó erőnlétének köszönhetően Háden ill. Rózsa 2-2 góljával 4-3-ra verte a jó erőkből álló hazai együttest. Reméljük ez a 3 győzelem nem a véletlen műve és a tavaszi szezon jól sikerül az isztiméri csapat számára, hogy sikerüljön a terv – az 5. hely elérése – melyre a CSAPAT alkalmas és képes lehet.