2007-2008-as szezon 18. forduló

Isztimér SK – Soponya 1 – 0 (0-0)

Gól: Lőrincz-Cseke Richárd Jv.: Vitányi Sárga lap: Lőrincz-Cseke; Piller G.

Isztimér: Nagy – Polczer K.; Tóth; Szele; Polczer T. – Lőrincz-Cseke (Bregócs B. 70.p.); Piller G.; Vilics (Bregócs J. 39.p.); Rohrbach – Háden (Laczkó 46.p.); Rózsa

Kellemes időben, sok néző előtt fogadtuk a 3. helyezett Soponya csapatát, mely egyáltalán nem ígérkezett könnyed mérkőzésnek. Az első negyedóra 2-2 helyzetet hozott mindkét oldalon, a hazaiaknál Rózsa, illetve Háden nevéhez fűződik, a vendégek helyzeteinél pedig Nagy védett bravúrosan mindkét esetben. A 22. percben Piller G. középre tartó szabadrúgását védte a vendégek kapusa. A félidő végén még Nagy bravúrral védte meg kapunkat a góltól. A félidőt mezőnyjáték jellemezte, kevés helyzettel, A vendégek nyugodtabban játszottak, az isztiméri játékosok többször rontottak, mely az idegesség számlájára írható. A második félidő első 10 percében Rózsa majd Laczkó hagyott ki helyzetet, majd egy előreívelés okozott némi gondot a vendégek kapusának. Laczkó veszélyes jobboldali beadását mentették szögletre a vendégek, majd az 55. percben Lőrincz-Cseke beadását Bregócs J. nagy helyzetben melléfejelte. Egy perc múlva újra Nagy védett jól veszélyes helyzetben. Majd következett a 60. perc, egy jobb oldali akció végén Rohrbach gurított vissza Lőrincz-Cseke elé, aki a 16-os sarkáról hatalmas gólt lőtt a kapu jobb alsó sarkába, 1-0. Csapatunk továbbra is támadásban maradt, többet birtokolta a labdát, és Polczer T. majd Rózsa révén hagyott ki újabb helyeztet. A vendégek nem tudtak újítani, így csapatunk ismét győzni tudott. Összességében megérdemelt hazai győzelem született a jó erőkből álló Soponya ellen, köszönhetően főleg a 2. félidei játéknak. A mérkőzés végén – a végig lelkesen buzdító – a hazai szurkolóktól is újra zúgott a: Szép volt Fiúk!!! Jók: Nagy; Polczer K.; Lőrincz-Cseke; Piller G.; Bregócs J.; Laczkó

És valóban szép volt Fiúk! Hajrá Isztimér! Lőtávolságon belül került a dobogó …