2007-2008-as szezon 23. forduló

Sárkeresztes – Isztimér SK 1-3 (0-0)

Gól: Polczer Tamás (11-ből); Vilics Attila; Laczkó Dániel Jv.: Magyar J.

Isztimér: Nagy – Polczer K.; Szele; Tóth (Laczkó 66.p.); Polczer T. – Piller F. (Bregócs J. 55.p.); Vilics; Piller G.; Bregócs B. – Rózsa; Lőrincz-Cseke (Háden 73.p.) Jó időben, jó pályán játszottunk a tabella utolsó helyén álló, Tiber László irányította sárkeresztesi csapat vendégeként, ahol ismét szépszámú vendégszurkoló is megjelent. Az első 5percben a védelmünk bizonytalan volt ennek következtében a 3. percben egy veszélyes fejest lábbal hárított Nagy, majd 2 perc múlva újabb nagy hazai helyzet maradt ki. Még ebben a percben Vilics távoli lövését védte a hazaiak kapusa. A 14. percben Piller F. szöglete után Vilics jó helyzetből az oldalhálóba lőtt. A 25. percben Piller F. beívelését Rózsa tiszta helyzetből fejelte kapura, de a kapus bravúrral hárított, majd a kipattanót ismét Vilics lőtte nehéz helyzetből a kapu mellé. 2 perccel később Piller G. középen 17 m-ről pár centivel a kapu mellé lőtt. A 34. percben Piller G. beadása után Vilics lőtt 20 méterről jó helyzetből éppen hogy a kapu mellé. 3 perccel később Rózsa elhúzta a kapus mellett a labdát, majd nem tudta a labdát a kapuba gurítani, óriási helyzet maradt ki ismét. A második félidő első 5 percében folyamatosan támadott az isztiméri csapat, a legnagyobbat Vilics hagyta ki Lőrincz-Cseke jobboldali beadása után. A 8. percben Rózsa beadását Lőrincz-Cseke fejelte fölé. A 14. percben Polczer T. beadását a csereként beálló Bregócs J. erőtlenül fejelte kapura, ez is kimaradt. A 21. percben Piller G. iramodott meg a baloldalon, majd a hazai védő elütötte a 16-oson belül, 11-es. A büntetőt Polczer T. higgadtan lőtte a kapu bal oldalába, 0-1. A gól mintha a vendégcsapatot vetette volna vissza, éledeztek a hazaiak. A 32. percben a játékvezető sokadik téves ítélete után a hazaiak rúghattak szabadrúgást, a lövés kipattant Nagyról, a kipattanót a hazai támadó kapuba továbbította, 1-1. 1 perc múlva Háden fordult be a 16-oson, de jó helyzetből fölé lőtt. A 37 percben előreívelt szabadrúgást Rózsa húzott középre, amit Vilics 1 méterről továbbított mellel a hálóba, 1-2. A 41 percben Rózsa iramodott meg, kicselezett mindenkit, de a végén kapufát lőtt, a kipattanót az érkező Laczkó továbbította a kapuba, 1-3. A 90. percben Piller G. beadását Rózsa jó helyzetből keresztbe lőtte a kapu előtt. A mérkőzés végén teljesen jogosan hangzott fel a szép volt fiúk, és kísérte taps az öltőzőbe az isztiméri játékosokat. Csapatunk teljesen megérdemelt győzelmet aratott, mely a helyzetek alapján sokkal nagyobb arányú is lehetett volna. Csapatunk ezzel a táblázaton a 4. helyre lépett előre. Vasárnap következik a tavasz mérkőzése hazai pályán a listavezető Magyaralmás ellen.

Jók: Az egész CSAPAT! Szép volt Fiúk! Hajrá Isztimér!!!