Gól: Rózsa István, Piller Gábor

Jv.: Rózsa J.

s.l.: Rózsa, Szabó

Isztimér: Nagy – Laczkó; Szele; Polczer T. – Lőrincz (Fekete 40.p.- Szabó 76.p.); Bregócs B.; Piller; Bregócs J. – Flórián (Szalai 66.p.) – Rózsa; Bozsoki

Jó időben sok néző előtt fogadta CSAPATunk a bajnoki listavezetőt, a győzelem reményében, bár két hiányzónkat is nélkülöznünk kellett.

Az első öt percben két vendéghelyzet alakult ki a védelmünk hibája nyomán. Megilletődötten kezdtünk, a vendégek pedig igen keményen. Kapkodva, sok hibával játszottunk az első negyedórában. A 15. percben a vendégek egy újabb védelmi hibát követően megszerezték fejesből a vezetést, 0-1. A 17. percben Bregócs J. lőtt, de a kapus könnyedén védeni tudott. Két perccel később ajtó-ablak vendéghelyzet maradt ki, szerencsére. A 21. percben egy 30 méteres szabadrúgást hárított lábbal Nagy. A 28. percben egy labdát Szele akart kiengedni, de a szemfüles vendégjátékos elvette tőle, majd Nagy mellett a kapuba gurított. Egy perccel később egy szabadrúgást Piller fejelt fölé. A 41. percben Flórián beívelt szabadrúgása után rózsa nagy helyzetben mellé fejelt. Majd az ellentámadás végén egy gyenge lövést védett Nagy. A szünetben mindenki azon tanakodott hogy mi van a mi CSAPATunkkal, miért játszák azt, amit tudnak. Agresszíven és jól kezdtük a második félidőt, Polczer átadása jó helyzetben találhatta volna rózsát, de a védők felszabadítottak. Az 5. percben a vendégek totojáztak el egy ígéretes helyzetet. A 9. percben Polczer nagyszerű beadását Rózsa bólintotta a kapuba, 1-2. Két perccel később Flórián távoli szabadrúgását nehezen mentette szögletre a vendégek kapusa. Újabb egy perc múlva Piller kevergett a kapu előtt, lövését a kapus ismét szögletre mentette. A 15. percben szép baloldali támadás után Rózsa lőtt fölé. A 21. percben Szalai szöglete után a kapust a hazaiak a kapuba sodorták, így szabadrúgás következhetett, kifelé. A hazaiak játékának köszönhetően nagyon izgalmassá vált a mérkőzés ebben a szakaszban, amit az első félidő után kevesen gondoltak volna. A 25. percben Piller beadását Fekete fejelte mellé. Ahogy ebben az időszakban átvettük az irányítást, a vendégek egyre többet szabálytalankodtak. A 29 percben Szalai szabadrúgását Piller csúsztatta a kapu bal alsó sarkába, 2-2. Egy perccel később Piller átadását Polczer T. futtából alig lőtte fölé, majd Rózsa lőtt mellé. A 33. percben Rózsa letette labdáját Piller centikkel lőtte a kapu fölé. A vendégek ebben az időszakban arra rúgták a labdát, amerre álltak. A 40. percben egy kapu elé ívelt szabadrúgást védett nehezen a kapus, majd Szalai közeli fejesét is kit tudta ütni a vendégek portása. Két perccel később Szabó jobb oldali szabadrúgását mentették szögletre a vendégek. A szöglet után Polczer jó helyzetből lőtt mellé. Majd Bozsoki fordulásból lőtt fölé. a végén még egy ellenakcióból a vendégek is kihagytak egy nagy helyzetet. Az első félidei kisasszonyfutball után CSAPATunk mindet egy lapra feltéve nekiment a vendégcsapatnak, aminek meg is lett az eredménye. ezért illeti dicséret a csapatot.

Jók: Bregócs B.; Piller, Polczer T.