J.v.: Hajdú

Kiállítva: Szele (56.p.)

Sl.:Lőrincz

Isztimér: Nagy – Polczer K.; Szele; Polczer T. – Bregócs J.; Piller; Bregócs B.; Lőrincz (Tóth 85.p.) – Szalai (Fekete 71.p.) – Kádár (Laczkó 61.p.); Bozsoki

Végre igazán jó időben kezdődhetett a mérkőzés, és a már megszokott szép számú közönség látogatott ki az újabb rangadóra. Az első vendégszöglet a 2. percben alakult melynek végén, a teljesen szabadon maradt vendégtámadó fejelt a kapuba, 0-1. Ismét az első percekben kerültünk hátrányba. A 4. percben Piller és Bregócs J. összjátéka végén utóbbi lőtt hatalmas gól a kapu jobb felső sarkába, 1-1. A 9. percben Szalai lőtt távolról, de a kapus védett. Egy perccel később reklamálásért Szele kapott sárga lapot. A 16. percben Kádár jó helyzetben rossz megoldást választott, így oda lett a helyzet. A mérkőzés ezen szakaszában a vendégek pontosabban játszottak, és a játékvezető is inkább őket támogatta ítéleteivel a mezőnyben. A 30. percben Lőrincz nagyszerű átadását Kádár jó helyzetben nem tudta levenni, így oda lett a lehetőség. A 37. percben Bozsoki egyedül állt szemben a kapussal, de kihagyta a helyzetet, a kipattanó labdát Bregócs J. emelte kapura de a vendégek kapusa ismét hárított, óriási bravúrral. Majd a szöglet után Piller G. kezére pattant a labda, gólhelyzetben. A 44. percben egy szöglet után kipattanó labdát Lőrincz emelt kapura, de a kapus magabiztosan hárítani tudott. a félidő második felében átvettük a játék irányítását, rákényszerítve akaratunkat a vendég csapatra. A második félidő első percei mezőnyjátékkal teltek, majd az 5. percben egy védelmi hiba után helyzetbe kerültek a vendégek, de a kapu mellé lőtték a labdát. Egy perc múlva egy vendégszabadrúgás veszélyesen szállt a kapu mellé. A 8. percben Bozsoki beadásáról Kádár egy hajszállal maradt le, nagy lehetőség volt. A 10. percben egy ártalmatlan szituációban Szalai vesztette el a labdát a saját 16-osunknál, majd a kitörő csatár Szele vágta fel, kiállítás és 11-es következett, teljesen jogosan. A büntetőt a vendégek Nagy mellett a kapufa segítségével értékesítették, 1-2. A 16. percben Bozsoki fejelte középre a labdát, Lőrincz lőtt kapura, de a kapus hatalmas bravúrral védeni tudott. Egy perc múlva egy szép összjáték végén Bozsoki egyenlített, 2-2. A 26. percben egy óriási les után alakult ki vendéghelyzet, mely azonban kimaradt. A 31. percben Piller Gábor szabadrúgása után Bozsoki fejelt a kapuba a kapus felett (potyagól!), 3-2. Egy perc múlva Laczkó lőtt mellé, majd újabb egy perc elteltével Bregócs J. futtából lőtt mellé. Az utolsó percekben ugyan a vendégek támadtak, de a győzelem már nem forgott veszélyben. A mérkőzés végén teljesen megérdemelten zúgott a Szép volt Fiúk! Mert tényleg szép volt, és óriási diadal volt, mely után – már-már szokásosan – a Fiúk kijöttek a nézőkhöz megköszönni a hangos, és kitartó bíztatást. Csapatunk megérdemelt győzelmet aratott, mely még az emberhátrány ellenére lehetett volna nagyobb arányú is.