Gól: Flórián Tamás; Kádár Béla

J.v.: Zsélyi Cs.

s.l.: Lőrincz; Flórián; Rózsa

Isztimér: Nagy – Polczer K.; Piller; Polczer T. – Laczkó (Szalai 60.p.); Bregócs B.; Flórián; Lőrincz (Fekete 84.p.)– Bregócs J. (Rózsa 75.p.) – Bozsoki; Kádár

Nagyon jó pályán ismét sok vendégszurkoló támogatása mellett vágott neki Csapatunk a rangadónak, a „városi” rivális ellen. Már az első percektől kezdve kezünkbe vettük az irányítást, mely szabadrúgással és szögletekkel is megmutatkozott. Majd Bregócs B. lőtt távolról, de a hazaiak kapusa biztosan védett. Ezután egy veszélyes Flórián szabadrúgás következett, majd az 5. percben tűzijáték alakult ki a hazai kapu előtt, melynek végén Bregócs J. lőtt mellé. Majd a védelmünk bizonytalanságát kihasználva a hazaiak előtt adódott lehetőség, mely kimaradt. A 10. percben Polczer t. szabadrúgását védte a kapus. a 15. majd a 16. percben is az oldalhálót találták el a hazaiak a támadások végén. A 17. percben Lőrincz parádéját követően Bozsoki lőtt mellé. A 18. percben egy szöglet után jó helyzetben Kádár nem találta el a labdát. a következő időszakban hullámzó volt a játék, igazi helyzetek nélkül. Emellett feltűnő volt a játékvezető rendkívül korrekt ítélkezése, melyek nem okoztak vitát egyik fél részéről sem. A 32. percben a hazaiak egy 35 méteres szabadrúgásból találták el a felső lécet. A 35. percben egy jobboldali akció végén Kádár találta a felső saroknál a kapufát. Két perccel később Kádár estében passzolt Bozsokihoz, akinek a lövését szögletre mentették, majd a szöglet után a hazai kapusnak kellett ismét védenie. Az ellentámadásnál Piller mentett szépen az utolsó pillanatban. A 42. percben a hazaiak szereztek egy gólt, melyet a játékvezető – helyesen – les címén érvénytelenített. A 45. percben egy védelmi hibát kihasználva vezetést szereztek a hazaiak, 1-0. Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, a hazai vezető gól szinte a semmiből jött. A 7. percben Polczer T. beadását Kádár jó helyzetben fejelte a kapu fölé. A hazaiak ebben az időszakban többször is szabálytalankodtak. A 11. percben Lőrincz szép cselei után a kipattanó labdát Flórián vágta a léc alá, 1-1. Egy perc múlva Bozsoki futtából lőtt, a labda szögletre szállt. A 13. percben előbb Flórián majd Kádár került jó helyzetbe, sajnos eredmény nélkül. A 18. percben Bregócs J. távoli lövését védte könnyedén a hazai kapus. A 21. percben három hazai szöglet következett egymás után, eredmény nélkül. A hazaiak erősítettek, jobbára a mi térfelünkön zajlott a játék. Majd a 34. percben Bozsoki kevergetett a bal oldalon, beadását Kádár fejelte a kapu jobb oldalába, 1-2. Az utolsó tíz percben a hazaiak nagy nyomást gyakoroltak Csapatunkra, de eredmény nélkül. A végén még Nagy ütött fölé egy veszélyes távoli szabadrúgást. Játékosnak, edzőnek, vezetőnek szurkolónak nagy örömet szerezett a játékvezető hármas sípszava, mely után boldogan ölelkezett játékos és szurkoló egyaránt. Csapatunk újabb rangadón tudott győzedelmeskedni, helyenként jó játékkal és óriási szívvel küzdve a pályán.