Szabadbattyán: 40 néző

Jv.: Magyar

Gól: -

Isztimér: Nagy – Polczer K.; Szele; Polczer T.;– Laczkó; Bregócs B. (Szalai 75.p.); Vilics; Lőrincz-Cseke (Piller F. 70.p.) – Háden (Bregócs J. 60.p.); Flórián; Rózsa

Hiányzókkal, de nem tartalékosan álltunk fel a battyáni csapat otthonában, ahol több volt a vendégszurkoló, mint a hazai szimpatizáns. Az első tíz percben a hazaiak akarata érvényesült, de a 13. percben az isztiméri csapat előtt adódott óriási lehetőség, de Rózsa az ötösön tétovázott, így a kapus könnyedén hárított. A 16. percben Nagy védett egy hazai támadás végén. A 24. percben a 2. szögletünk után Laczkót szerelték tizenegyesgyanús körülmények között, de a bíró sípja néma maradt. A 34. percben lesgólt szereztek a hazaiak. Az első félidő vendég mezőnyfölénnyel, és szöglettel tel, de sajnos eredménytelenül. Az 51. percben Rózsa csapott le egy hazaadásra, majd a hazai védő felvágta a 16-oson belül, kiállítás és 11-es. A labda mögé a sértett állt, de Rózsa a labdát az eldőlő kapusba rúgta. A következő 20 percben számolatlanul rúgtuk a szögleteket, de továbbra is minden eredmény nélkül. A 26. percben Piller F. begurításából majdnem öngólt vétettek a hazaiak. A 78. percben kétszer egymás után hárított Nagy veszélyes helyzetben. A 83. percben egy távoli lövést védett a hazai kapus, az ellentámadásból pedig a hazaiak szerencsés góllal megszerezték a vezetést, 1-0. Az utolsó percekben még újabb szögleteket rúghattunk, de minden eredmény nélkül. A mérkőzés egészét tekintve óriási, de meddő mezőnyfölényben játszottunk, amit mutat a rengeteg szöglet is. A csapatban nem volt meg a kellő tűz, ami a győzelemhez, vagy a pontszerzéshez kellett volna. De előre kell nézni, és a következő mérkőzésen Beloiannisz ellen AKARNI kell a győzelmet, mert ez a csapat ennél sokkal többre képes.