Isztimér SK - Vereb 1 - 0 (0-0)

Jv.: Oláh

Gól: Piller Ferenc

Isztimér: Nagy - Polczer K.; Szele; Polczer T. - Laczkó (Flórián 52.p.); Vilics (Szalai Zs. 65.p.); Bregócs B.; Lőrincz-Cseke (Piller F. 74.p.) - Háden (Rózsa 52.p.); Piller G.; Bregócs J. (Rohrbach 81.p.)

Nem túl jó időben, kevés, de annál lelkesebb néző előtt vette fel a hazai csapat a küzdelmet a csoport egyik "újonca", a Vereb ellen. Az első percek mezőnyjátékkal teltek, melyben az isztiméri csapat irányított. A 9. percben Háden szerzett labdát, de elvétette a kaput. 2 perc múlva Bregócs J. gyenge lövését védte magabiztosan a vendégek kapusa. A 13. percben Polczer T. beadása ismét Hádent találja meg, de ismét kimaradt a helyzet. A 18. percben Háden lövését üti fölé a kapus, de meglepetésre szöglet helyett kirúgás következik. A 22. percben Polczer K. beadását ismét Háden kapta, de a kapus kezébe fejelt. A 28. percben Polczer T. szabadrúgását Lőrinc-Cseke lőtte a kapus kezébe. Egy perc múlva Bregócs J. labdájával Piller G. lépett ki, de a helyzet ismét kimaradt. A 36. percben Piller G. megakadályozott szabályosan egy kapuskirúgást, mikor is a kapus megütötte és ellökte, amiért a játékvezető kiállította a vendégjátékost. A szabadrúgást a „pótkapus” kezébe lőtte Piller G. A 40. percben szép hazai támadás végén Lőrincz-Cseke beadását Piller G. nagy helyzetben a kapu mellé fejelte. Még ebben a percben egy távoli vendég lövést védett Nagy. A 41. percben Vilics lökte el ellenfelét, amiért csak sárgát kapott. A félidő végén még Piller G. ügyetlenkedett el egy újabb helyzetet.

A második félidőt is folyamatos támadásokkal kezdtük, átütőerő nélkül. Majd a 8. percben Rózsa hibázott nagy helyzetben. A 12. percben Vilics távoli lövését védte a vendégek kapusa könnyedén. A 13. percben egy vendég ellenakció végén Nagy védte a csatár közeli lövését. Továbbra is mi vezettünk támadásokat, de sajnos eredmény nélkül. A 28. percben Rózsa visszagurítását Flórián lőtte a kapu fölé. A 31. percben újabb vendég kontra végén ismét Nagy védett bravúrral egy közeli emelést. A 35. percben újabb hazai helyzet maradt ki, majd egy perc múlva Piller G. közeli fejesét óriási bravúrral védte a verebi kapus. A 39. percben tűzijáték alakult ki a vendégek kapuja előtt, aminek végén Piller G. lőtt fölé. Majd két perc múlva ugyanő rúgott földbe, jó helyzetben. Majd jött a 44. perc és Piller „Fefe”, Rohrbach baloldali beadását a hosszú oldalon, mintegy 8 méterről kapásból vágta a léc alá, 1-0. Ezzel az utolsó percben szerzett góllal itthon tartottuk a 3 pontot. Nehéz volt, bár végig támadtuk a mérkőzést, sok helyzetet dolgoztunk ki, mégis csak az utolsó pillanatban sikerült győzni, de győztünk, ez a lényeg.

Az utolsó negyedórában és a végén zúgott a "Hajrá Isztimér, de qrva jók vagyunk" és a "Szép volt fiúk!", megérdemelten.