Isztimér SK - Bodajk 3 - 3 (0-3)

Jv.: Béd I.
Gól: Polczer Tamás (11-ből); Rózsa István; Vilics Attila

Isztimér: Nagy - Polczer K.; Szele (Rózsa 45.p.); Polczer T. - Bregócs J. (Piller F. 62.p.); Vilics; Piller G.; Lőrincz-Cseke - Szalai; Flórián; Rohrbach

Jó időben, sok hazai- és vendégszurkoló előtt kezdődött a harmadik és első együttes rangadója, sajnálatos módon egy játékvezető dirigálása mellett. Az első negyedórában a hazaiak irányították a játékot, de mindezt komolyabb helyzet és eredmény nélkül. A 17. percben Nagynak kellett védenie egy veszélyes vendég lövést közelről. 2 perc múlva egy távoli lövést fogott magabiztosan a hazaiak kapusa. A 21. percben Flórián szabadrúgását Szalai csúsztatta a kapu fölé, az 5-ös vonaláról. Egy perc múlva Flórián labdája találta jó helyzetben Polczer T-t, aki azonban kihagyta a helyzetet, majd a kontrából egy veszélyes lövést hárított bravúrral Nagy. Lüktető játék zajlott a pályán ekkor, sajnos hazai eredmény nélkül. A 35, percben Szele hibázott, melyet a vendégek könyörtelenül kihasználtak, 0-1. Egy perc múlva Polczer T. hibájából helyzetbe kerültek a vendégek, de a csapatkapitány feleslegesen felvágta a támadót, 11-es és sárga lap. A büntetőt a vendégek játékosa magabiztosan értékesítette, 0-2. Teljes zavar támadt a hazaiak hátsó alakzatában, melyet sajnos a vendégek könyörtelenül ki is használtak. A 42. percben Szele végzett el rosszul egy szabadrúgást, melyből a vendégtámadó a saját térfeléről indulva lőtte a vendégek újabb gólját, 0-3. A 45. percben Lőrincz-Cseke lábát húzták el a 16-oson belül a vendégvédők, meglepetésre a játékvezető kifelé ítélt szabadrúgást. Az ellenakcióból a vendégek szabadrúgását Nagy védte magabiztosan. A szünetbeli kényszerű csere tovább aggasztotta a hazai szurkolókat, de becsületükre legyen mondva, nem adták fel sem ők, sem a játékosok, zúgott a bíztatás is. A második félidő 2. percében egy vendégszabadrúgás csattant a felső lécen. Az 5. percben Rózsa labdájával Rohrbach került helyzetbe, de lövése mellé ment. A 6. percben Rózsa ugrott ki jóütemben, a kapus pedig elütötte a 16-oson belül, 11-es, a labda mögé Polczer T. állt, aki magabiztosan lőtte a hálóba a labdát, 1-3. Ezt követően a hazai csapat ment előre, láthatóan nem adta fel. Erős nyomás alatt volt a vendégcsapat, de sajnos a végén mindig hiba csúszott a játékunkba. A 19. percben Rohrbach szabadrúgása pattant szögletre a vendég kapus testéről. A 22. percben Szalai húzott el a bal oldalon, mintaszerű beadását Rózsa remekül pörgette el a kapus mellett, a hosszú sarokba, 2-3. Ebben az időszakban rengeteg szabálytalanság jellemezte a vendégek játékát, melyekért meg is kapták a sárga lapokat. A megalkuvás nélküli küzdés meghozta, meghozhatja az eredményt a hazai CSAPAT számára. A 29. percben egy távoli vendég szabadrúgást ütött fölé szépen Nagy. A 35. percben a lest reklamáló hazai védők között lépett ki a vendégek támadója, lövését Nagy bravúrral, lábbal védte. A hosszabbítás 3. percében Flórián mintaszerű szabadrúgását Vilics fejelte a felső sarokba, 3-3. Az isztiméri CSAPAT mindent megtett azért, hogy az egyéni hibák után is tisztes eredménnyel hagyhassa el a pályát, ez sikerült. A közönség végig bíztatta csapatát, majd a lefújás után zúgott újra a szép volt Fiúk!!! Egy jó ellenfél ellen sikerült a pontszerzés, ami lehetett volna győzelem is. A vendégek játékosai nagyon nehezen viselték el a 3-0-ról való pontvesztést, de ez legyen az ő bajuk.

Jók: Nagy; Szalai; Lőrincz-Cseke