Isztimér SK - Nagyveleg 1 - 0 (0-0)

Jv.: Hajcsár
Gól: Flórián Tamás

Isztimér: Nagy - Polczer K.; Piller G.; Polczer T. - Laczkó (Piller F. 67.p.); Vilics; Bregócs B.; Lőrincz-Cseke - Bregócs J.; Flórián; Háden (Rózsa 55.p.)

Jó időben csapott össze a két egykori csapattárs által vezetett csapat. Melynek a hazaiak voltak az esélyesei, de mindig az ilyen meccsek a legnehezebbek. A 3. percben Lőrincz-Cseke fejelte el a labdát a kapus keze mellől, de a kapus visszanyúlt, és hárítani tudott. Az 5. percben Háden több szép csel után lőtt a kapu mellé. A 7. percben Flórián lőtt távolról gyengén a kapus kezébe. Az első 10 percben a vendégek át sem lépték a félpályát, az isztiméri csapat irányítja a játékot. A 17. percben Laczkó lőtt jó helyzetben a kapus kezébe. Egy perc múlva Lőrincz-Cseke beadását Laczkó fejelte mellé. A 26. percben Nagy védte az első vendéglövést. A 30. percben Lőrincz-Cseke cselezett alapvonalnál, beadását Vilics fejelte mellé jó helyzetben. A 33. percben Laczkó jó helyzetben ismét a kapus kezébe lőtt. A 42. percben Polczer K. tört szépen előre, labdáját Lőrincz-Cseke az alapvonalról lötte be, de mindenki lemaradt a beadásról. A 45. percben egy óriási vendéghelyzetet hárított bravúrosan lábbal Nagy.

A második félidő 1. percében távolról lőtt mellé. Egy perc múlva Lőrincz-Cseke elhamarkodottan lőtt az alapvonalról mellé. A 18. percben Bregócs J. remek beadását Vilics óriási helyzetben mellépörgette. Ebben az időszakban csak mezőnyjáték folyt a pályán. A 25. percben Flórián remek beadását Rózsa fejelte kiválóan kapura, a kapus bravúrral mentett szögletre. A 30. percben mintegy 30 méterről lőtt szabadrúgást Flórián, melyet a jobb alós sarokba csavart kiválóan, 1-0. Egy perc múlva Piller G. távolról lőtt a kapus kezébe. A 38. percben Nagy bravúrral védett egy vendéglövést. A 43. percben Vilics távolról emelt kapura, de a kapus a helyén volt.

A csapat megérdemelte a győzelmet, bár nem volt könnyű mérkőzés, de lényeg a 3 pont. Melyet a hiányzók ellenére is sikerült begyűjteni.

Jók: Nagy; Polczer K.; Polczer T.; Lőrincz-Cseke; Bregócs B.