Fehérvárcsurgó – Isztimér SK 0 – 2 (0-1)

Gól: Rózsa István; Flórián Tamás
s.l: Flórián, Piller G., Polczer T., Lőrincz-Cseke

Isztimér: Nagy – Polczer K.; Szele; Fekete – Bregócs J. (Lőrincz 56.p.); Piller G.; Szalai (Homoki 69.p.); Polczer T. – Flórián (Piller F. 80.p.) – Bozsoki; Rózsa (Kádár 61.p.)

Nem éppen ideális időben és talajon kezdődött meg a szomszédvárak rangadója, melyen az isztiméri CSAPAT mindenre elszántan lépett pályára,a győzelem reményében. Csapatunk az első perctől kezdve tartotta magát az edzői utasításokhoz, és a mély talaj ellenére folyamatosan a hazaiak térfelén tartotta a labdát. Több formás akciót is vezettünk, de ekkor még kimaradtak a helyzetek. Majd egy teljesen begyakorolt szöglet után Rózsa fejelt a hazaiak kapujába, 0-1. A gól után is az isztiméri csapat maradt támadásban, esélyt sem hagyva a hazaiaknak a támadásvezetésre. A szurkolók részéről félő volt, hogy széllel szemben kevés lesz az egygólos előny, de a vezetőedző megnyugtatott minket, hogy szembeszélben is mi maradunk támadásban, és igaza lett. A második játékrészben is formás támadásokat vezettünk, bár a talaj egyre mélyebb lett. Egy begyakorolt akció végén Bozsokit vágták fel a 16-os előterében, a szabadrúgást Flórián nagy erővel rúgta a bal felső sarokba, 0-2. A gól a hazaiakat teljesen megfogta, mi pedig továbbra is próbáltunk támadni. Az utolsó 15 percben már nem a szép játékról szólt a mérkőzés, mivel a csurgóiak mindent megtettek azért, hogy balhé alakuljon ki a pályán, ebben a mi játékosaink nem voltak partnerek, így a mérkőzés végén értékes 3 ponttal gazdagodtunk, és jogosan szólt a Szép volt Fiúk!

Összességében elmondható, hogy látszik a Csapaton a télen elvégzett rengeteg munka, bár még mindig tud fejlődni az együttes. Szép volt Fiúk! Hajrá Isztimér!

Jók: Piller G.; Flórián, Bozsoki