Jv.: Vitányi
Gól: -
sárga lap: Lőrincz

Isztimér: Nagy – Polczer K.; Szele; Fekete (Kádár 51.p.) – Bregócs J.; Lőrincz (Háden 70.p.); Bregócs B. (Homoki 82.p.); Polczer T. – Flórián – Rózsa (Piller F. 86.p.); Bozsoki

Nagyon jó időben, jól előkészített pályán, sok néző előtt lépett pályára csapatunk egy igazi rangadón. A mérkőzés 5. percében egy védelmi megingás után szabadrúgáshoz jutottak a vendége, 17 méterre a kaputól, amelyből a labdát a jobb alsó sarokba csavarta a vendégek játékosa, 0-1. A gól csak percekre fogta meg a hazaiakat, majd a 8. percben Bozsoki egy erőtlen lövéssel próbálkozott, melyet védett a vendégek kapusa. Majd 3 perccel ezután egy beadás után Rózsa szabályos gólját a játékvezető, érthetetlen módon érvénytelenítette. A következő negyedóra bírói tévedésekkel és mezőnyjátékkal telt, melybe sok hiba csúszott. A 33. percben Polczer T. lövését védte a kapus, majd 5 perccel később Bozsoki passza után Rózsa nagy helyzetben gyengén lőtt. A 41. percben Bozsoki egy hosszú labdát ballal gyengén lőtt mellé. Egy perc múlva Rózsa passza után Lőrincz ballal lőtt a kapu mellé. A második félidő elején Szabó Miklós védő helyére támadót hozott, mellyel próbálta erősíteni a csapat előre játékát. Az 57. percben egy Flórián szabadrúgás szállt el nem sokkal a kapu felett. 6 perccel később Bozsoki jó helyzetben mellé gurított. A 68. percben Nagy szedett fel egy indítást a vendég támadó elől. Három perccel később ismét Bozsoki került helyzetbe, de a kaputól 15 méterre, nagy helyzetben lyukat rúgott. A 77. percben Flórián szabadrúgását védte bravúrral a vendégek hálóőre. A 81. percben szöglet urán Rózsa ollózva lőtt mellé. A 86. percben a csereként beállt Homoki 20 méteres lövését lábbal védte a vendég kapus.

A mérkőzés végén a vereség ellenére a hazai közönség megtapsolta a hazai CSAPATot, mely meg is lepődött, de megköszönte a bíztatást.

A meccsről elmondható, hogy a bekapott gól után a csapat idegesen, görcsösen, sokat veszekedve, sok hibával játszott. Nem egy jobb csapattól kaptunk ki, de ezen a meccsen semmi nem jött össze nekünk.

Nem történt tragédia, de sajnos vereséget szenvedtünk, de tovább kell edzeni, készülni, hogy ki tudja a Csapat javítani a csorbát.

Jók: Polczer K.; Lőrincz