Gól: Kádár Béla (2)
Jv.: Jakab G.
s.l.: Piller

Isztimér: Nagy – Polczer K.; Szele; Fekete (Rózsa 54.p.) – Lőrincz (Bregócs J. 50.p.); Piller; Bregócs B.; Polczer T. – Flórián (Háden 79.p.) – Bozsoki; Kádár (Laczkó 87.p.)

Nagyon jó időben, szép számú vendégszurkolótól támogatva lépett pályára Csapatunk a győzelem reményében, egy igen érdekes pályán. Ehhez képest hidegzuhanyként a hazaiak egy előrevágott labdából már 17. másodpercben megszerezték a vezetést, 1 – 0. Lassan átvettük a játék irányítását, bár sok hibával játszottunk, majd a 8. percben Bozsoki került helyzetbe, de ez kimaradt. Egy perc múlva a hazaiak egy szabadrúgást kézzel hárítottak a 16-oson belül, de a síp néma maradt. A 14. percben Bozsoki lövésébe léptek bele a védők. A 20. percben egy jobboldali beadás után Bozsoki csukafejesét védte a kapus óriási szerencsével. Egy perc múlva Kádár került nagy helyzetbe, de emelését a védő a gólvonalról vágta ki szögletre. A 25. percben Bozsoki beadásánál jó helyzetben rontott Kádár. Ebben az időben is sok hibával játszottunk, és a játékvezető téves ítéletei sem segítették a játékunkat. A lelkes, de sokat szabálytalankodó hazaiak a 42. percben kapták az első sárga lapot. A 43. percben Bozsokit sodorták el a 16-oson belül, a játékvezető szerint szabályosan. A 46. percben Piller háttal a kapunak fejelt éppen csak a kapu mellé. Az első félidőt uraltuk és végig támadtuk, de sajnos eredménytelenül. A 3. percben egy lepattanó labdát elhamarkodottan lőtt, fölé Bregócs B. 2 perccel később Bozsoki kapott remek labdát, de gyengén emelt át a kapus felett, így a védők felszabadítottak. A következő percekben előbb Piller majd ismét Bozsoki hibázott nagy helyzetben. A 9. percben Bozsoki totojázott el egy helyzetet, a kipattanót pedig Piller lőtte fölé. A következő percben Kádár kapott jó labdát, de mivel sokáig várt a kapus felszedte a labdát. A 13. percben Piller lőtt futtából fölé. A 20. percben megtört a jég, Polczer T. beadását Kádár fejelte a hosszú sarokba, 1-1. Rögtön a középkezdés után a védők hibáját kihasználva, ismét vezetést szereztek a hazaiak, 2-1. 3 perc múlva Polczer T. lőtt futtából fölé. A 28. percben Pillert vágták fel a 16-oson belül, de a játékvezető ismét nem sípolt. A 31. percben egy elfutás után Kádár duplázott, ezzel 2-2. A 35. percben Piller került helyzetbe, de ismét hibázott, újra kimaradt a ziccer. Egy perc múlva Bozsoki ugrott ki lendületesen, ismét felrúgták a 16-oson belül, de ismét elmaradt a 11-es. A 41. percben egy hazai lövést piszkált Nagy a felső sarokból. A 43. percben Háden ment el a jobb oldalon, de kapu közelében nehezen, de szerelték a hazai védők.

A mérkőzésen temérdek helyzetet hagytunk ki, de kétszer 20 másodperces rövidzárlat nagyon nehéz helyzetbe hozta CSAPATunkat. A helyzetek alapján 5-6 góllal kellett volna nyernünk, de sajnos semmi nem sikerült ezen a napon

Jók: Lőrincz; Piller; Kádár