Gól: Kádár Béla, Bozsoki Gábor, Piller Gábor, Háden Zoltán
Jv.: Görcs
s.l.: Flórián, Szele

Isztimér: Nagy – Fekete (Rózsa 53.p.); Szele; Polczer T. – Lőrincz; Flórián (Szalai 69.p.); Piller; Bregócs J. (Laczkó 54.p.) – Polczer K.; Bozsoki (Homoki 81.p.); Kádár (Háden 71.p.)

Kissé borongós időben, sok néző előtt készülődött CSAPATunk az Angliába távozó Háden Zoltán búcsúmérkőzésére. Az esős időben viharosan kezdtünk, egymás után rúgtuk a szögleteket. A 6. percben Bregócs lőtt föléd, majd két perc múlva Piller lőtt mellé. A 10. percben Lőrincz lövését védte szépen a vendégek kapusa. A 14. percben Polczer T. szabadrúgását védte a vendégek hálóőre. Egy perc múlva Lőrincz beadását Bozsoki fejelte a kapu mellé. A 19. percben Bregócs került jó helyzetbe, de a kapus kivetődve hárítani tudott. A 21. percben Fekete távoli lövésébe Kádár lépett bele, de a kapus ismét hárítani tudott. A 27. percben Piller futtából lőtt gyengén kapura. Két perccel később egy begyakorolt szögletnél Flórián beadására Kádár robbant be, és a léc alá vágta a labdát, 1-0. A 32. percben távoli vendéglövést fogott magabiztosan Nagy. A 35. percben egy beívelésre Bozsoki ugrott a legmagasabbra, és szépen fejelt a kapu jobb oldalába, 2-0.

Az első félidőben végig uraltuk a játékot, és ez szerencsére végre gólokban is megmutatkozott. A nézők is bizakodva várták a második félidőt.

A második félidő első percében Lőrincz távoli emelését védte nehezen a kapus. A 4. percben egy beadást Polczer K. szépen fejelt a hosszú sarokba, de a partjelző téves intésére a játékvezető les miatt nem adta meg a találatot. Egy perc múlva előbb Bozsokit, majd Kádárt is felvágták a 16-oson belül, de a játékvezető sípja néma maradt. A 10. percben Polczer T. szögletét Kádár jó helyzetben fejelte mellé. A 15. percben Polczer T. beadásánál Rózsa rossz megoldást választott, így a labda elkerülte a kaput. 2 perc múlva előbb Rózsa, majd Kádár hibázott a kapu előtt jó helyzetben. a 18. percben Polczer T. szabadrúgását követően a kapusról kipattanó labdát Piller vágta a léc alá, 3-0. A 26. percben Polczer T. szerzett labdát, majd futtából mellé lőtt. 2 perc múlva Háden beadását Piller lőtte kapura, melyet a vendégek csak nehezen tudtak kivágni. Egy perccel később Lőrincz ment el a bal oldalon beadását az üresen maradt Háden vágta a kapuba, 4-0. A 30. percben Szalai szabadrúgása csattant a felső lécen. A 36. percben egy ellentámadás végén Rózsa rontott jó helyzetben. Egy perccel később Piller beadását Rózsa lőtte kapura, de a vendégek kapusa szépen hárított. A 43. percben Homoki ügyes cselek után lőtt, de a kapus könnyedén hárított. Egy perccel később Laczkó beadását Piller fejelte mellé, a ráadásban pedig még Háden lőtt mellé.

Csapatunk teljesen megérdemelt győzelmet aratott, mely sokkal nagyobb arányú is lehetett volna. De végre egy mérkőzés, ahol nem kellett végig izgulni az összecsapást. A lefújást követően a játékosok ismét kijöttek a nézőkhöz és megköszönték a bíztatást.

Jók: Lőrincz; Polczer T.; Piller; Kádár

Sok sikert kívánunk és várunk még vissza Háden Zoli!!!