2009-2010-es szezon 22. ford.: Isztimér-Csákvár II.

A végletek mérkőzésén

Isztimér SK – Csákvár II. 3 – 3 (1-1)

Gól: Rómann János, Bozsoki Gábor, Sarudi János Jv.: Győri s.l: Flórián, Sarudi

Isztimér: Nagy – Laczkó (Pánczél 60.p.); Szele; Polczer – Bregócs B.– Flórián (Lőrincz 80.p.); Rómann (Szalai 74.p.); Jasinka (Tóth 80.p.); Bregócs J. (Sarudi 66.p.) – Bozsoki; Kádár

Ideális futballidőben fogadtuk a csákvári csapatot, melyről nem lehet tudni hogy mikor milyen játékerőt képvisel a megyei I-ből visszajátszók miatt. Álomszerű kezdés: Polczer beadását Bozsoki csúsztatta tovább, melyet Rómann lekezelt a 16- oson belül, tolt egyet a labdán, majd a rövid alsó sarokba lőtt, 1-0. Majd jött a rémálom szerű folytatás a 6. percben: középpályánk lemaradt az akcióról, és így a vendégcsatár a baloldalon elfutva zavartalanul lőtt a kapuba, 1-1. A 8. percben Rómann lőtt mellé. A 13. percben Flórián szabadrúgása kerülte el a kaput. Két perccel később egy jól belőtt szöglet ment el mindenki előtt. A 17. percben Szele-Kádár összjáték után a beadást Jasinka lőtte a kapu mellé. A 20. percben egy vendég kontra végén Nagy védett lábbal. A 31. percben Rómant vágták fel a 16- oson belül, de a játékvezető előnyszabályt ad, pedig a vendégekhez került a labda, érthetetlen, hibás döntés. A 33. percben Jasinka fejelte mellé az élesen belőtt szögletet.

A 46. percben jött a hidegzuhany, egy szabadrúgásba a vendégek támadója beletette a fejét, 1- 2. Az 53.percben Róman gyenge lövése kerülte el a kaput. Két perccel később Bozsoki játszott Kádárhoz, aki letette Rómann elé, aki 10 méterről csúnyán fölé lőtt. Az 59. percben egy vendég kontra végén Nagy védett bravúrral a rövid saroknál. A 70. percben egy újabb vendégakció végén egy visszapasszolt labdát lőttek a kapu fölé. Egy perccel később Bozsoki, Polczer, Pánczél akció végén utóbbi lövését ütötte szögletre a kapus. A szögletet Bozsoki bólintotta a kapuba, 2-2. A 73. percben Kádár elgurított a labdát a kapus mellett de az Jasinka kísérete mellett, centikkel gurult mellé. A 79. percben Boszoki felvágták a 16-oson belül, 11- es. A labda mögé Polczer állt., de a kapu mellé lőtt. A 88. percben Polczer egy szabadrúgást élesen a kapu elé lőtt, melyet Sarudi a kapuba csúsztatott, 3-2. A 90. percben egy 40 méteres vendég szabadrúgásba ért bele a csatár, beállítva ezzel a 3-3-as végeredményt.

Sajnos együttesünk egy fejben teljesen szétesett csapat benyomását keltette a mérkőzésen. Ahhoz hogy reményeink maradjanak a bajnoki címre a következő heti rangadóig nagyon sokat kellene változni, javulni.