2009-2010-es szezon 21. ford.: Vereb-Isztimér

Magabiztos győzelem „kispályán”!

Vereb – Isztimér SK 0 – 3 (0-2)

Gól: Polczer Tamás (2); Bregócs Balázs Jv.: Győri s.l: -

Isztimér: Nagy (Gyarmati 88.p.)– Bregócs B.; Szele; Polczer – Piller – Sarudi; Szalai (Tóth 84.p.); Jasinka; Bregócs J. (Lőrincz 71.p.) –Bozsoki (Pánczél 73.p.); Kádár

Ideális futballidőben a megye legkisebb pályáján készült csapatuk visszavágni az őszi hazai vereségért, ehhez komoly támogatást is kapott az együttes, mivel sokan kísértek el minket idegenbe is.

Az első perctől támadólag léptünk fel, majd a 7. percben Sarudi robogott el a jobb oldalon nagy helyzetben a kapusba lövi a labdát, a kipattanót Kádár lőtte kapura, de lepattant a védőkről, Bregócs J. ismétlését a kapus újra védeni tudta. A 10. percben ismét Sarudi futott el a jobboldalon, de 100%-os helyzetben a kapus védeni tudott. A 20. percben Bozsoki lépett ki a védők közül, elvitte a labdát és gólt lőtt. A játékvezető érthetetlen módon visszafújta, és közvetett szabadrúgást ítélt a javunkra a 16-os vonaláról. A legurított labdát Polczer vágta a kapu bal oldalába, 0-1. A 26. percben egy kontra végén Bozsoki passzolt Kádárhoz, aki 100%-os ziccerben a kapusba lőtte a labdát. Két perc múlva Polczer szögletét Bregócs B. bólintotta a kapuba, 0-2. A 34. percben a egy kontra végén Szalai 15 méterről gyengén lőtt, a kapus könnyedén hárítani tudott. A 39. percben egy előreívelés után Szalai lőtt mellé. A 45. percben egy hazai lövést hárított Nagy a rövid saroknál. A 46. percben Piller 18 méteres lövését védte a kapus. Az első félidő után 5-6 gólos vendégelőny lett volna a reális, de a jobbnál jobb helyzetek is kimaradtak, de mindenki bízott a további gólokban. A 47. percben Jasinkát tévesen lesen állította meg a játékvezető. Egy perccel később Piller passzolt Kádárhoz, akinek lövését lábbal védte a kapus. Az 55. percben veszélyes szöglet pattan le a védőkről, melyet Bregócs J. nagy helyzetben fölé fejelt. A 65. percben Szalai szabadrúgása centiméterekkel kerülte el a kaput. A 71. percben mintegy 1 éves kihagyás után lépett pályára Lőrincz Richárd. Egy perc múlva Szele 25 méteres szabadrúgását védte a kapus. A 76. percben Bregócs B. indította Pillert akit a 16-os vonalánál felvágtak, de a kiállítás elmaradt. A 79. percben Polczer élesen kapura lőtt labdájába védő beletette a fejét, és a labda így a kapuban kötött ki, 0-3. Az utolsó percek különösebb esemény nélkül teltek.

A csapat hozta a (mindig nehéz) kötelező győzelmet, bár a gólkülönbség akár kétszámjegyű is lehetett volna. Reméljük a kimaradt helyzetek a következő (hazai) meccsen már bemennek.