2009-2010-es szezon 5. ford.: Alcsútdoboz-Isztimér

2009.09.13.: Alcsútdoboz - Isztimér SK 1 – 2 (0-2)

Gól: Vörös Gábor; Bozsoki Gábor

v.: Bán S. kiállítva: Piller; Szele (mindkettő a 25. p-ben)

Isztimér: Nagy – Fekete; Szele; Polczer – Bregócs J. (Sarudi 81.p.); Jasinka; Piller; Rohrbach – Vörös (Laczkó 82.p - Flórián 85. p.); Szalai (Szenner 52. p.); Bozsoki

Meglepően nagy számú vendégszurkoló kísérte el csapatunkat az egyik legtávolibb csapat otthonába, a jó eredmény reményében.

A 4. percben egy távoli lövést védett könnyedén Nagy. Két perccel később ismét a hazaiak lőttek, de ezúttal fölé szállt a labda. A 9. percben Szalai lövését kiütötte a hazai kapus, azonban érkezett Vörös és higgadtan a kapuba lőtt, 0-1. A 15. percben Piller futtából lőtt a kapu fölé. A 16. majd a 17. percben is lerántották Szalait a 16-os előterében, ám mindkét szabadrúgás eredmény nélkül maradt. A 21. percben újabb szabadrúgás, ismét eredménytelenül. A 25. percben Piller visszarántásért kapott sárga lapot, majd szövegelésért a kiállítás sorsára jutott. Ekkor Szele mintegy 50 méterről reklamált, Őt is kiállította a játékvezető (tegyük hozzá, hogy joggal). A 31. percben az első hazai szöglet után Fekete mentett bravúrral nagy helyzetben. A 40. percben Bregócs, Szalai, Vörös volt a labda útja a jobb oldalon, utóbbi kiváló passzát Bozsoki vágta a kapuba, 0-2. Sakk-matt helyzet 9 emberrel!!! A 42. percben a középhátvédként játszó Jasinka mentett szögletre.

A második félidő elején a hazaiak léptek fel támadólag, rögtön Nagynak kellett bravúrral védenie. Az 5. percben Bozsoki és Vörös szép összjátéka után utóbbi futtából lőtt mellé. A 11. percben ismét Vörös lőtt, de a kapus védeni tudott. A 16. percben Szenner 20 méteres lövése a kapus lába között utat talált a kapu irányába, de a kapus a gólvonal előtt még elcsípte a játékszert. Egy perc múlva Szenner labdájával ugrott ki Vörös, de a játékvezető tévesen lesen állította meg. A 18. percben Nagy védett bravúrral, majd a szöglet után ismét Ő mentett. Egy perccel később ismét csak a vendégek 75-öse mutatott be újabb bravúrt. Majd egy nézőtéri rendbontás miatt állt kb. 10 percig a játék. A 36. percben Jasinka hibájából tudtak szépíteni a hazaiak, 1-2. A 39. percben Laczkó ment el a jobb oldalon, majd a Saruditól visszakapott labdát nagy helyzetben a kapusba rúgta. Egy perccel később Nagy védett kétszer egymás után nagy bravúrral.

Nagyon meg kellett küzdeni az újabb három pontért, 65 perces kettős emberhátrányban, de sikerült helyenként jó játékkal megnyerni a mérkőzést, megérdemelten, melynek végén joggal zúgott hosszú ideig a vastaps és a „Szép volt Fiúk!”

Jók: NAGY; Fekete; Polczer; Vörös; Szalai